Sklep Med-Orth – proteza kończyny dolnej marki Otto Bock

Sklep Med-Orth – proteza kończyny dolnej marki Otto Bock
Pod szyldem:
Sklep Med-Orth – proteza kończyny dolnej marki Otto Bock
Specjalizacja:
O nas:

Med-Orth – to sklep internetowy prywatnej firmy ortopedycznej. Sklep zajmuje się zarówno sprzedażą detaliczną medycznych produktów gotowych, a także produktów ortopedycznych powstających na indywidualne zamówienia pacjentów. W asortymencie sklepu znajdują się artykuły sanitarne, przeciwżylakowe, buty i kołnierze ortopedyczne, opatrunki syntetyczne do tapingu, poduszki ortopedyczne, sprzęt rehabilitacyjny i stabilizatory barku, biodra, kolana itd.

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

W pracowniach firmy powstają protezy kończyn najwyższej jakości, stworzone na elementach niemieckiej renomowanej formy o nazwie Otto Bock. Osoby zajmujące się obsługą klientów są doświadczone i przeszkolone z zakresu prawidłowego doboru i produkcji protez, są to medycy, a także mistrzowie szewstwa ortopedycznego oraz fizjoterapeuci.

Aby pacjent poruszał się prawidłowo w protezie należy go na to przygotować, czyli dobrać właściwą protezę i nauczyć go funkcjonowania w niej. Prawidłowo dobrana proteza da poczucie komfortu i pozwoli na powrót do pełnej sprawności.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Telefon:
713723033
Siedziba:
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
REGON:
930326316
NIP:
8990027389
  • Sklep Med-Orth – proteza kończyny dolnej marki Otto Bock