Przychodnia weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu

Przychodnia weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu
Specjalizacja
O nas

Przychodnia weterynaryjna OptoVet znajdująca się we Wrocławiu przy ulicy Aleja Poprzeczna 72 zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Posiadanie zwierzaka w domu, kota czy też pieska to wielka radość o czym wiedzą wszyscy właściciele czworonogów, ale naturalnie również obowiązki wynikające z tego faktu. Zwierzęta podobnie jak my ludzie zapadają na różne choroby i trzeba im wtedy pomóc.

weterynarz wrocław

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław

Specjalistą który udzieli nam wsparcia w powyższym zakresie jest lekarz weterynarz i takiego fachowca znajdziemy w wyżej wymienionej klinice dla zwierząt. W miejscu tym będziemy mogli skorzystać zarówno z profilaktyki, jak i leczenia ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń oczu. Zatrudnieni w tym miejscu weterynarze to znakomici i doskonale wyedukowani specjaliści.

W zakresie usług OptoVet znajduje się między innymi kriochirurgia, leczenie przy zastosowaniu lasera, czy też badanie słuchu. W tej placówce zdrowia weterynarz zajmie się również uzębieniem naszych czworonogów, gdyż jego niewłaściwy stan jest często przyczyną poważnych powikłań zdrowotnych. Więcej szczegółowych informacji jest dostępnych po odwiedzeniu strony internetowej przychodni.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Telefon
534820033
Siedziba
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
REGON
366321634
NIP
8952114212
  • Przychodnia weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu