Poradnia Proterapeutica Wrocław – pomoc w przypadkach zaburzeń osobowości

Poradnia Proterapeutica Wrocław – pomoc w przypadkach zaburzeń osobowości
Specjalizacja:
O nas:

Wrocławska poradnia psychologiczna Proterapeutica zatrudnia pod jednym adresem wszystkich najważniejszych specjalistów gotowych do udzielenia pomocy psychologicznej zarówno dzieciom, młodzieży, jaki dorosłym. Siedziba poradni znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Pochyłej, a na miejscy na klientów czekają doświadczeni specjaliści i przyjaźnie urządzone gabinety.

Dodatkowo, w trudnych czasach i przy braku możliwości osobistego stawienia się w placówce, poradnia umożliwia skorzystania z pomocy online w formie sesji prowadzonych przez Skype. Ten rodzaj wsparcia przeznaczony jest zarówno dla osób przebywających aktualnie poza Polską, jak i tych, które z różnych powodów nie mogą skorzystać z pomocy stacjonarnej.

Oferta poradni Proterapeutica obejmuje psychoterapię dla dzieci i młodzieży, konsultacje i profesjonalne leczenie psychiatryczne, diagnozę i wsparcie logopedyczne w każdym wieku oraz sesje indywidualne i grupowe, m.in dla par i małżeństw. Centrum pomaga w leczeniu uzależnień, zaburzeń lękowych i depresji. Prowadzona tu jest także terapia zaburzeń osobowości.

Telefon:
663875291
Siedziba:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
REGON:
362700702
NIP:
663875291