Nadent Stomatolog Wrocław

Nadent Stomatolog Wrocław
Specjalizacja
O nas

Wrocławskie Centrum Stomatologiczne NADENT ma swoją siedzibę w samym Śródmieściu i przyjmuje osoby z problemami dentystycznymi zarówno na NFZ, jak i prywatnie. Jako profesjonalna klinika stomatologiczna zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy świadczą dla swoich klientów usługi szczególnie wymagające, zaawansowane, ale i podstawową opiekę dentystyczną.

W jednym miejscu współpracują ze sobą lekarze specjaliści z wielu różnych dziedzin stomatologii, dzięki czemu klient otrzymuje fachową pomoc bez względu na to, jak trudny i specyficzny jest jego przypadek. Na miejscu znajduje się najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny, wysokiej klasy materiały wypełniające oraz szereg usprawnień przyspieszających sprawną i bezbolesną obsługę klientów.

NADENT buduje swoją renomę już od 2000 roku, a przez te wszystkie lata zyskał sobie miano solidnego gabinety stomatologicznego z możliwością leczenia uzębienia, diagnozowania, robienia na miejscu badań, ale i korzystania z ortodonty, endodonty i chirurgów stomatologii.

Telefon
713281222
Siedziba
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
REGON
932225996
NIP
8942597456