Klinika Zdrowego Umysłu – psycholog Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu – psycholog Wrocław
Specjalizacja
O nas

Klinika Zdrowego Umysłu to zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów, którzy swoim pacjentom zapewniają najlepsze wsparcie. Dzięki temu, że zgłosicie się do nas po poradę, będziecie w stanie zmierzyć się z wieloma problemami na jakie napotykacie w życiu. Możecie zgłosić się do nas samodzielnie.

Możecie również przyjść do nas z osobą, która nie ma śmiałości, aby wykonać pierwszy krok, a ewidentnie potrzebuje pomocy. Jest to szczególnie ważne, jeżeli ma się pod opieką dzieci. My zapewniamy im najlepsze wsparcie. Dzisiaj wielu młodych ludzi ma problemu natury psychologicznej, dlatego należy okazać im odpowiednie wsparcie, aby mogli oni na nowo ujrzeć radość życiową.

Dzięki naszej klinice będzie to możliwe. Zapraszamy na terapie do psychologa dziecięcego. Nikt nie zostanie pominięty i każda osoba otrzyma od nas profesjonalną pomoc. Zachęcamy do tego, aby wziąć udział w terapiach indywidualnych, jak również grupowych, gdzie wsparcie można również otrzymać od innych uczestników takich spotkań.

Telefon
530545002
Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
REGON
021409951
NIP
8971708697