Helemejko Centrum Medyczne – okulista Wrocław Krzyki

Helemejko Centrum Medyczne – okulista Wrocław Krzyki
Specjalizacja
O nas

Centrum Medyczne Helemejko to twój najlepszy okulista we Wrocławiu. Założycielem jest doświadczona lekarz okulista Iwona Helemejko, która była m.in. ordynatorem Oddziału Okulistycznego we Wrocławiu. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie konsultacji medycznych, badań diagnostycznych oraz drobnych zabiegów dotyczących narządu wzroku.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi w miłej atmosferze i komfortowych dla pacjentów warunkach. Nasz zespół tworzą lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, dlatego są w stanie skutecznie poradzić sobie nawet z nietypowymi schorzeniami wzroku u pacjentów.

Centrum Medyczne Helemejko znajduje się w centrum Wrocławia w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Życzliwej 16A/U1, dlatego możemy pochwalić się dogodnym dojazdem komunikacją miejską, a dla osób zmotoryzowanych, w bliskim otoczeniu kliniki znajdują się miejsca parkingowe. Nasz obiekt przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych czy mających problemy z poruszaniem.

Telefon
660206896
Siedziba
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
REGON
930332280
NIP
8981029578