Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław – terapia nanualna

Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław – terapia nanualna
Specjalizacja
O nas

Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu to ekspert w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii. Dzięki doświadczonej kadrze, jej klienci mogą korzystać z dostosowanych do indywidualnych potrzeb, najwyższej jakości usług. Zastosowanie w czasie terapii prowadzonej w Centrum Rehabilitacji doskonałej jakości sprzętu, pod okiem fachowych i doświadczonych fizjoterapeutów oraz rehabilitantów sprawia, że pacjenci mogą szybko wrócić do pełni zdrowia.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi, które pozwalają na powrót do formy po kontuzjach, pozbycie się bólów oraz uciążliwych objawów takich jak mrowienia czy obrzęki kończyn. Pacjenci Centrum Rehabilitacji Gawłowska mogą skorzystać m.in. z terapii manualnej, INDIBA, PST, krioterapii, tappingu oraz suchego igłowania.

Wrocławska placówka to miejsce, w którym do zdrowia powracają zarówno osoby po urazach, jak i zabiegach takich jak endoproteza biodra lub astroskopia kolana. Rehabilitanci i fizjoterapeuci Centrum Rehabilitacji Gawłowska służą też radą w dziedzinie zmniejszenia i zwalczania bólu.

Telefon
663025800
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
REGON
363264255
NIP
8981153108