Centrum MF Fizjoterapia Wrocław – porady laryngologa

Centrum MF Fizjoterapia Wrocław – porady laryngologa
Specjalizacja
O nas

MF Fizjoterapia to specjalistyczny gabinet rehabilitacji i fizjoterapii, mieszczący się we Wrocławiu i oferujący osobom po kontuzjach, wypadkach i urazach sportowych, kompleksową opiekę przyspieszającą ich powrót do zdrowia i pełnej kondycji. Na wizytę w gabinecie można umówić się telefonicznie i przez internet, ale i przyjść bezpośrednio do siedziby firmy.

Laryngolog Wrocław - gabinet w MF Fizjoterapia

Centrum stawia na indywidualne podejście do każdego chorego, gruntowne zapoznanie się z jego problem zdrowotnym, specjalistyczną diagnostykę i badania, dzięki którym łatwiej będzie dopasować terapię i rehabilitację do konkretnego wyzwania, tak, by możliwie jak najbardziej skrócić czas powrotu do formy.

Wśród metod i zabiegów oferowanych w MF Fizjoterapia wymienić można profesjonalną terapią manualną, terapię tkanek miękkich, docenianą na całym świecie Kinesology Taping, fizjoterapię, trening funkcjonalny, masaż wspomagający aktywność mięśni, drenaż limfatyczny oraz szczegółową korekcję wad postawy wspomaganą zabiegami ręcznymi i wykonywanymi nowoczesnym sprzętem.

MF Fizjoterapia Laryngolog

Telefon
717575923
Siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
REGON
021176990
NIP
8851573556
  • Centrum MF Fizjoterapia Wrocław – porady laryngologa