Agencja Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa

Agencja Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa
Specjalizacja:
O nas:

Firma Trusty stanowi zespół doświadczonych fachowców, którzy z przyjemnością dotrzymają czasu starszym osobom, pomogą w codziennej pielęgnacji i będą stanowić dla samotnych dobrych kompanów do kulturalnego towarzystwa. Trusty zajmuje się osobami starszymi, samotnymi, ale i takimi, które z różnych przyczyn nie mogą codziennie widywać się ze swoimi bliskimi i w związku z tym mogą się czuć na uboczu.

Firma zapewnia możliwość zamówienia opieki godzinowej np. na osiem godzin w ciągu dnia, trzy godziny, cztery, ale i daje opcję opieki całodobowej. Pracownicy Trusty dojeżdżają bezpośrednio do domu seniora, tak, że jego rodzina ma pewność kompetentnej opieki, a senior nie musi martwić się tym, że całego jego środowisko się zmienia wskutek np. przeniesienia do domu opieki.

Trusty działa w miastach Wrocław i Warszawa oraz w ich okolicach. Cały zespół profesjonalnie podchodzi do swoich zadań, a o misji opieki na seniorami opowiadał już w 2019 na łamach programu „Pytanie na śniadanie” emitowanego na antenie TVP 2.

Trusty Jan Nesterowicz

Telefon:
570333373
Siedziba:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
REGON:
364998539
NIP:
8992676608
  • Agencja Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa